نام کاربری:

کلمه عبور:

اطلاعيه حذف فايل ها تا 7 فروردين 96

داوطلبان گرامي آزمون هاي آزمايشي ارشد: احتراما به اطلاعتان ميرسانيم تمامي فايل هاي پاسخ نامه و سوالات موجود در پرتال ، در تاريخ 7 فروردين 1396 حذف خواهند شد. لطفا نسبت به دانلود و ذخيره سازي آنها اقدام نماييد. باتشکر

1395/12/24

تغيير برنامه آزمون داوطلبان 13 مرحله

قابل توجه داوطلبان آزمون هاي 13 مرحله اي که در رشته آنها درس باکتري وجود دارد : شايان ذکر است که فقط برنامه آزمون مرحله نهم شامل تغييراتي شده است که داوطلبان حتما بايد توجه فرمايند.لذا فايل جديد برنامه آزمون ها را از قسمت دريافت فايل دانلود نموده و مطالعه فرماييد.

1395/09/05

اطلاعيه 2

داوطلبان گرامي شما ميبايست دو الي سه روز قبل از هر آزمون آزمايشي همين قسمت را ملاحظه نموده تا تغييرات احتمالي آزمون اطلاع پيدا کنيد. جهت کسب اطلاعات بيشتر هم ميتوانيد با نمايندگي خود در سراسر کشور تماس گرفته و سوالات خود را با همکاران ما در ميان بگذاريد.

1395/05/20

اطلاعيه 1

ضمن عرض سلام و خوش آمد گويي به کليه داوطلبان آزمون: جهت دريافت برنامه هاي آزمون بعد از وارد کردن رمز و کاربري خود به قسمت دريافت فايل رفته و از آنجا برنامه را دانلود نماييد . چنانچه برنامه شما در پورتال نبود با دفتر تهران حتما تماس بگيريد. جهت استفاده و دسترسي بهتر پورتال از مرورگر گوگل کروم استفاده کرده و ترجيحا از گوشي موبايل استفاده نفرماييد.

1395/05/19